GMP697B0

| Panel Model | GMP697B0 |
|---|---|
| Značka panelu | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena GMP697B0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť | 43.2(H)×57.6(V) mm |
| Dim. | 50(H)×69.2(V) ×4.2(D) mm |
| svietivosť | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 200:1 (Typ.) (TM) |
| Zobraziť smer | 12 o'clock |
| Doba odozvy | - |
| Pozorovací uhol | 75/75/75/45 (Typ.)(CR≥10 |
| Prevádzkový režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora farieb | 262K 70% (CIE1931) |
| Zdroj svetla | WLED [1S4P] , W/O Driver |
| Snímok za sekundu | - |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 39 pins 16-bit 8080 parallel , FPC |
| Zdroj | 2.8V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Giantplus GMP697B0.
Giantplus GMP697B0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Giantplus GMP697B0 pdf list alebo podrobné špecifikácie Giantplus GMP697B0 alebo iných Giantplus LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Giantplus GMP697B0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Giantplus GMP697B0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Giantplus GMP697B0 pdf list alebo podrobné špecifikácie Giantplus GMP697B0 alebo iných Giantplus LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Giantplus GMP697B0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "GMP697B0"
- Giantplus GMP697B0
- Datasheet GMP697B0
- Obrázok GMP697B0
- Cena GMP697B0
- Distribútor GMP697B0

