FG060530DSSWJG01

| Panel Model | FG060530DSSWJG01 |
|---|---|
| Značka panelu | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena FG060530DSSWJG01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 143.4×76.704 mm |
| obrys | 155.2×89.4×5.8 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Data Image FG060530DSSWJG01.
Data Image FG060530DSSWJG01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Data Image FG060530DSSWJG01 pdf list alebo podrobné špecifikácie Data Image FG060530DSSWJG01 alebo iných Data Image LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Data Image FG060530DSSWJG01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Data Image FG060530DSSWJG01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Data Image FG060530DSSWJG01 pdf list alebo podrobné špecifikácie Data Image FG060530DSSWJG01 alebo iných Data Image LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Data Image FG060530DSSWJG01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "FG060530DSSWJG01"
- Data Image FG060530DSSWJG01
- Datasheet FG060530DSSWJG01
- Obrázok FG060530DSSWJG01
- Cena FG060530DSSWJG01
- Distribútor FG060530DSSWJG01

