ET057020DHU

| Panel Model | ET057020DHU |
|---|---|
| Značka panelu | EDT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena ET057020DHU | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 640(RGB)×480 , VGA |
| Oblasť zobrazenia | 115.2(W)×86.4(H) mm |
| Veľkosť obrysu | 147.6(W)×102(H) ×12.3(D) mm |
| jas | 360 cd/m² (Typ.) |
| Pozorovací uhol | 65/65/55/52 (Typ.)(CR≥10) |
| Najlepšie zobrazenie na | 12 o'clock |
| Farby zobrazenia | 16.7M 51% (CIE1931) |
| kmitočet | 60Hz |
| závažia | - |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Otvorenie obruby | - |
| povrch | - |
| kontrastný pomer | 350:1 (Typ.) (TM) |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Doba odozvy | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Typ svietidla | WLED , 40K hours , With LED Driver |
| Dotyková obrazovka | Embeded Touch |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins , Connector |
| Vstupné napätie | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/VDD) |
| prostredie | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad EDT ET057020DHU.
EDT ET057020DHU sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre EDT ET057020DHU pdf list alebo podrobné špecifikácie EDT ET057020DHU alebo iných EDT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora EDT ET057020DHU na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
EDT ET057020DHU sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre EDT ET057020DHU pdf list alebo podrobné špecifikácie EDT ET057020DHU alebo iných EDT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora EDT ET057020DHU na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "ET057020DHU"
- EDT ET057020DHU
- Datasheet ET057020DHU
- Obrázok ET057020DHU
- Cena ET057020DHU
- Distribútor ET057020DHU

