EDTCA39QRF

| Panel Model | EDTCA39QRF |
|---|---|
| Značka panelu | Toshiba Matsushita |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.8 inch, 400×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena EDTCA39QRF | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 127.2×71.8 mm |
| obrys | 144.5×88.6×7.5 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 150:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | Full color |
| Doba odozvy | 11/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Vstupné napätie | (3.0~3.3)/5.0V (Typ.)(VDD/VEE) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Toshiba Matsushita EDTCA39QRF.
Toshiba Matsushita EDTCA39QRF sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita EDTCA39QRF pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita EDTCA39QRF alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita EDTCA39QRF na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita EDTCA39QRF sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita EDTCA39QRF pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita EDTCA39QRF alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita EDTCA39QRF na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "EDTCA39QRF"
- Toshiba Matsushita EDTCA39QRF
- Datasheet EDTCA39QRF
- Obrázok EDTCA39QRF
- Cena EDTCA39QRF
- Distribútor EDTCA39QRF

