DV320FHM-NN0

| Panel Model | DV320FHM-NN0 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena DV320FHM-NN0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ADSDS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 698.4×392.85 mm |
| obrys | 716.2×415.05×25.23 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 1%) |
| kontrastný pomer | 1200:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE DV320FHM-NN0.
BOE DV320FHM-NN0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE DV320FHM-NN0 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE DV320FHM-NN0 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE DV320FHM-NN0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE DV320FHM-NN0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE DV320FHM-NN0 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE DV320FHM-NN0 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE DV320FHM-NN0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "DV320FHM-NN0"
- BOE DV320FHM-NN0
- Datasheet DV320FHM-NN0
- Obrázok DV320FHM-NN0
- Cena DV320FHM-NN0
- Distribútor DV320FHM-NN0

