Prehľad
špecifikácia
DLC1500ABG-1
DLC1500ABG-1 Základné informácie
| Panel Model | DLC1500ABG-1 |
|---|---|
| Značka panelu | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena DLC1500ABG-1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 60 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 70 °C |
DLC1500ABG-1 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 85 PPI |
| Pomer strán | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| závažia | 1.0Kgs (Typ.) |
| Aktívna oblasť | 304.128×228.096 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 307.4×231.3 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 326.5×253.5 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 11.3 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
DLC1500ABG-1 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 1000 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Farebný gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biela variácia | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | Y |
DLC1500ABG-1 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
DLC1500ABG-1 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Životnosť lampy | 25K(Typ.) (Hours) |
| Napätie lampy | 54/56V (Min./Max.) |
| Prúd svetelného zdroja | 210mA (Typ.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | No |
DLC1500ABG-1 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 605/730mA (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 2.0/2.5W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | HRS - DF14-20S-1.25C, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
