DLC1010AZG-T-8
| Panel Model | DLC1010AZG-T-8 |
|---|---|
| Značka panelu | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena DLC1010AZG-T-8 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 222.72×125.28 mm |
| obrys | 235×149.52 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 250:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/10.5V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad DLC DLC1010AZG-T-8.
DLC DLC1010AZG-T-8 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre DLC DLC1010AZG-T-8 pdf list alebo podrobné špecifikácie DLC DLC1010AZG-T-8 alebo iných DLC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora DLC DLC1010AZG-T-8 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
DLC DLC1010AZG-T-8 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre DLC DLC1010AZG-T-8 pdf list alebo podrobné špecifikácie DLC DLC1010AZG-T-8 alebo iných DLC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora DLC DLC1010AZG-T-8 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "DLC1010AZG-T-8"
- DLC DLC1010AZG-T-8
- Datasheet DLC1010AZG-T-8
- Obrázok DLC1010AZG-T-8
- Cena DLC1010AZG-T-8
- Distribútor DLC1010AZG-T-8

