DLC0220KZG
| Panel Model | DLC0220KZG |
|---|---|
| Značka panelu | DLC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 320×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena DLC0220KZG | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ECB, Normally White, Transflective |
| Aktívna oblasť | 39.36×39.36 mm |
| obrys | 47.4×51.85×2.7 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 120:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 3S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Vstupné napätie | 3.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad DLC DLC0220KZG.
DLC DLC0220KZG sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre DLC DLC0220KZG pdf list alebo podrobné špecifikácie DLC DLC0220KZG alebo iných DLC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora DLC DLC0220KZG na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
DLC DLC0220KZG sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre DLC DLC0220KZG pdf list alebo podrobné špecifikácie DLC DLC0220KZG alebo iných DLC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora DLC DLC0220KZG na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "DLC0220KZG"
- DLC DLC0220KZG
- Datasheet DLC0220KZG
- Obrázok DLC0220KZG
- Cena DLC0220KZG
- Distribútor DLC0220KZG
