DL20810880100001
| Panel Model | DL20810880100001 |
|---|---|
| Značka panelu | DL |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1920×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena DL20810880100001 | Požiadajte o cenu a čas |
| Kategória systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Kľúčové slová Desc. | 8.8inch, 480*1920, 600nits, 40pin MIPI I/F, IPS |
| Trieda produktu | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Bar Shape LCD, IPS LCD |
| Zloženie panelu | LCM |
| rezolúcia | 1920×480 |
| Pomer strán | >3:1 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktívna oblasť | 54.72 (W) × 218.88 (H) mm (A.A) |
| Obrysová dimenzia | 64.3 (W) × 231.3 (H) mm |
| Max. hĺbka | 4.8 mm |
| LC Family | IPS Family |
| polarizátor | Transmissive |
| jas | 600 (Typ.) |
| kontrastný pomer | 700:1 (Typ.) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Farba Suma | 16.7M |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Typ rozhrania | MIPI |
| Kolíky rozhrania | 40 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Prevádzková teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad DL DL20810880100001.
DL DL20810880100001 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre DL DL20810880100001 pdf list alebo podrobné špecifikácie DL DL20810880100001 alebo iných DL LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora DL DL20810880100001 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
DL DL20810880100001 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre DL DL20810880100001 pdf list alebo podrobné špecifikácie DL DL20810880100001 alebo iných DL LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora DL DL20810880100001 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "DL20810880100001"
- DL DL20810880100001
- Datasheet DL20810880100001
- Obrázok DL20810880100001
- Cena DL20810880100001
- Distribútor DL20810880100001
