CT022TN15

| Panel Model | CT022TN15 |
|---|---|
| Značka panelu | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CT022TN15 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 34.848×43.56 mm |
| obrys | 42.3×57.5 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 55/55/55/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 4S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | CPU , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VCI) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad INNOLUX CT022TN15.
INNOLUX CT022TN15 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre INNOLUX CT022TN15 pdf list alebo podrobné špecifikácie INNOLUX CT022TN15 alebo iných INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora INNOLUX CT022TN15 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN15 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre INNOLUX CT022TN15 pdf list alebo podrobné špecifikácie INNOLUX CT022TN15 alebo iných INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora INNOLUX CT022TN15 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CT022TN15"
- INNOLUX CT022TN15
- Datasheet CT022TN15
- Obrázok CT022TN15
- Cena CT022TN15
- Distribútor CT022TN15
