CLAA215FA01 V2

| Panel Model | CLAA215FA01 V2 |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA215FA01 V2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 476.64×268.11 mm |
| obrys | 495.6×292.2×17.5 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAA215FA01 V2.
CPT CLAA215FA01 V2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA215FA01 V2 pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA215FA01 V2 alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA215FA01 V2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA01 V2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA215FA01 V2 pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA215FA01 V2 alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA215FA01 V2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAA215FA01 V2"
- CPT CLAA215FA01 V2
- Datasheet CLAA215FA01 V2
- Obrázok CLAA215FA01 V2
- Cena CLAA215FA01 V2
- Distribútor CLAA215FA01 V2

