CLAA140WB01

| Panel Model | CLAA140WB01 |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA140WB01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Transmissive |
| Aktívna oblasť | 309.399×173.952 mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAA140WB01.
CPT CLAA140WB01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA140WB01 pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA140WB01 alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA140WB01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA140WB01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAA140WB01 pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAA140WB01 alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAA140WB01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAA140WB01"
- CPT CLAA140WB01
- Datasheet CLAA140WB01
- Obrázok CLAA140WB01
- Cena CLAA140WB01
- Distribútor CLAA140WB01

