Prehľad
špecifikácia
CLAA101WB03

CLAA101WB03 Základné informácie
| Panel Model | CLAA101WB03 |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAA101WB03 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -25 ~ 65 °C |
CLAA101WB03 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 155 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.05435×0.16305 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.16305×0.16305 mm (H×V) |
| závažia | 180g (Max.) |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 222.726×125.222 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 225.75×128.3 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 248.8×148 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 3.6 (Max.) mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (8 pcs) on left, right slugs |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
CLAA101WB03 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Farebný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 3 o'clock |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biela variácia | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
CLAA101WB03 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
| Celková spotreba energie | 3.26W (Max.) |
CLAA101WB03 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Životnosť lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Spotreba energie lampy | 1.78/1.84/1.91 (Min./Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Included in panel signal interface |
| Doska vodiča svietidla | 160/430mA (Typ./Max.) |
CLAA101WB03 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 370/440mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Poloha rozhrania | |
| Rozhranie signálu | Tyco - 5-2069716-3, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
