C065VL01 V0

| Panel Model | C065VL01 V0 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,6.5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena C065VL01 V0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 143.4×79.2 mm |
| obrys | 157.2×89.2 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 25%) |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 55/55/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 80 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/10.5/13.5/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO C065VL01 V0.
AUO C065VL01 V0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO C065VL01 V0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO C065VL01 V0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO C065VL01 V0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO C065VL01 V0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO C065VL01 V0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO C065VL01 V0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO C065VL01 V0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "C065VL01 V0"
- AUO C065VL01 V0
- Datasheet C065VL01 V0
- Obrázok C065VL01 V0
- Cena C065VL01 V0
- Distribútor C065VL01 V0
