C018CAN01.1

| Panel Model | C018CAN01.1 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,1.8 inch, 480×240 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena C018CAN01.1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 480(RGB)×240 |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 41.04 × 20.52 (H×V) |
| Obrys (mm) | 52.3 × 37.5 × 3.1 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | 44.2 × 24.4 (H×V) |
| liečba | Hard coating (3H) |
| svietivosť | - |
| kontrastný pomer | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| odpoveď | 55 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Hĺbka farieb | 262K |
| podsvietenie | No B/L |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , FPC , 40 pins |
| Napájacie napätie | 3.3V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -40 ~ 105 °C Operating Temp.: -40 ~ 105 °C ; Vibration Level: 2.9G (28.4 m/s²) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO C018CAN01.1.
AUO C018CAN01.1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO C018CAN01.1 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO C018CAN01.1 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO C018CAN01.1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO C018CAN01.1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO C018CAN01.1 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO C018CAN01.1 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO C018CAN01.1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "C018CAN01.1"
- AUO C018CAN01.1
- Datasheet C018CAN01.1
- Obrázok C018CAN01.1
- Cena C018CAN01.1
- Distribútor C018CAN01.1

