BT018QQME101

| Panel Model | BT018QQME101 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BT018QQME101 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 28.032×35.04 mm |
| obrys | 31.03×40.47 mm |
| povrch | Without Polarizer |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BT018QQME101.
BOE BT018QQME101 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT018QQME101 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT018QQME101 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT018QQME101 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BT018QQME101 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BT018QQME101 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BT018QQME101 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BT018QQME101 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BT018QQME101"
- BOE BT018QQME101
- Datasheet BT018QQME101
- Obrázok BT018QQME101
- Cena BT018QQME101
- Distribútor BT018QQME101

