BS055FHM-E00

| Panel Model | BS055FHM-E00 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BS055FHM-E00 | Požiadajte o cenu a čas |
| Aktívna oblasť | 68.04×120.96 mm |
| obrys | 73×149.9×2.13 mm |
| povrch | Hard coating (7H) |
| kontrastný pomer | 1300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 83% |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Rozhranie signálu | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Vstupné napätie | 1.8/5.2/-5.2V (Typ.)(IOVCC/AVDD/AVEE) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BS055FHM-E00.
BOE BS055FHM-E00 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BS055FHM-E00 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BS055FHM-E00 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BS055FHM-E00 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BS055FHM-E00 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BS055FHM-E00 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BS055FHM-E00 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BS055FHM-E00 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BS055FHM-E00"
- BOE BS055FHM-E00
- Datasheet BS055FHM-E00
- Obrázok BS055FHM-E00
- Cena BS055FHM-E00
- Distribútor BS055FHM-E00

