BF050HDQ-100

| Panel Model | BF050HDQ-100 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BF050HDQ-100 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 62.1×110.4 mm |
| obrys | 64.5×117.9 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 900:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest OTM1283A |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BF050HDQ-100.
BOE BF050HDQ-100 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BF050HDQ-100 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BF050HDQ-100 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BF050HDQ-100 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BF050HDQ-100 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BF050HDQ-100 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BF050HDQ-100 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BF050HDQ-100 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BF050HDQ-100"
- BOE BF050HDQ-100
- Datasheet BF050HDQ-100
- Obrázok BF050HDQ-100
- Cena BF050HDQ-100
- Distribútor BF050HDQ-100

