B140XTN02.5 HW1A

| Panel Model | B140XTN02.5 HW1A |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena B140XTN02.5 HW1A | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 309.399 × 173.952 (H×V) |
| Obrys (mm) | - |
| svietivosť | - |
| kontrastný pomer | 400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) |
| odpoveď | 8 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobrý pohľad na | 6 o'clock |
| Pracovný režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Hĺbka farieb | 262K |
| podsvietenie | WLED |
| Tvar obrysu | - |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO B140XTN02.5 HW1A.
AUO B140XTN02.5 HW1A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B140XTN02.5 HW1A pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B140XTN02.5 HW1A alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B140XTN02.5 HW1A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN02.5 HW1A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B140XTN02.5 HW1A pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B140XTN02.5 HW1A alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B140XTN02.5 HW1A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "B140XTN02.5 HW1A"
- AUO B140XTN02.5 HW1A
- Datasheet B140XTN02.5 HW1A
- Obrázok B140XTN02.5 HW1A
- Cena B140XTN02.5 HW1A
- Distribútor B140XTN02.5 HW1A
