B140HAN04.0

| Panel Model | B140HAN04.0 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena B140HAN04.0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 309.37 × 174.02 (H×V) |
| Obrys (mm) | 315.1 × 197.48 × 3 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| liečba | Antiglare |
| svietivosť | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| odpoveď | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Hĺbka farieb | 262K 45% (CIE1931) |
| podsvietenie | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Napájacie napätie | 3.3V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO B140HAN04.0.
AUO B140HAN04.0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B140HAN04.0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B140HAN04.0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B140HAN04.0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO B140HAN04.0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B140HAN04.0 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B140HAN04.0 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B140HAN04.0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "B140HAN04.0"
- AUO B140HAN04.0
- Datasheet B140HAN04.0
- Obrázok B140HAN04.0
- Cena B140HAN04.0
- Distribútor B140HAN04.0
