AM-640480G2TNQW-T08H

| Panel Model | AM-640480G2TNQW-T08H |
|---|---|
| Značka panelu | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AM-640480G2TNQW-T08H | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 640(RGB)×480 , VGA |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Oblasť zobrazenia | 115.2(W)×86.4(H) mm |
| Otvorenie obruby | 118.0(W)×89.2(H) mm |
| Veľkosť obrysu | 127(W)×98.43(H) ×10.2(D) mm |
| povrch | - |
| jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 250:1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepšie zobrazenie na | 12 o'clock |
| Doba odozvy | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Farby zobrazenia | 262K 50% (CIE1931) |
| Typ svietidla | WLED , 20K hours , With LED Driver |
| kmitočet | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | 4-wire Resistive Touch |
| Hmotnosť panelu | - |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins , Connector |
| Vstupné napätie | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
| prostredie | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H.
AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H pdf list alebo podrobné špecifikácie AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H alebo iných AMPIRE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H pdf list alebo podrobné špecifikácie AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H alebo iných AMPIRE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AM-640480G2TNQW-T08H"
- AMPIRE AM-640480G2TNQW-T08H
- Datasheet AM-640480G2TNQW-T08H
- Obrázok AM-640480G2TNQW-T08H
- Cena AM-640480G2TNQW-T08H
- Distribútor AM-640480G2TNQW-T08H
