AM-176220CTMQW00

| Panel Model | AM-176220CTMQW00 |
|---|---|
| Značka panelu | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AM-176220CTMQW00 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 31.68×39.6 mm |
| obrys | 56.9×52.8×3.2 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 200:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Doba odozvy | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 3S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | CPU , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AMPIRE AM-176220CTMQW00.
AMPIRE AM-176220CTMQW00 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AMPIRE AM-176220CTMQW00 pdf list alebo podrobné špecifikácie AMPIRE AM-176220CTMQW00 alebo iných AMPIRE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AMPIRE AM-176220CTMQW00 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-176220CTMQW00 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AMPIRE AM-176220CTMQW00 pdf list alebo podrobné špecifikácie AMPIRE AM-176220CTMQW00 alebo iných AMPIRE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AMPIRE AM-176220CTMQW00 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AM-176220CTMQW00"
- AMPIRE AM-176220CTMQW00
- Datasheet AM-176220CTMQW00
- Obrázok AM-176220CTMQW00
- Cena AM-176220CTMQW00
- Distribútor AM-176220CTMQW00

