AM-1024600KTMQW-04H

| Panel Model | AM-1024600KTMQW-04H |
|---|---|
| Značka panelu | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AM-1024600KTMQW-04H | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 153.6×90 mm |
| obrys | 165.5×104.44×5.3 mm |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| kontrastný pomer | 700:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 8S3P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 39 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H.
AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H pdf list alebo podrobné špecifikácie AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H alebo iných AMPIRE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H pdf list alebo podrobné špecifikácie AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H alebo iných AMPIRE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AM-1024600KTMQW-04H"
- AMPIRE AM-1024600KTMQW-04H
- Datasheet AM-1024600KTMQW-04H
- Obrázok AM-1024600KTMQW-04H
- Cena AM-1024600KTMQW-04H
- Distribútor AM-1024600KTMQW-04H
