Prehľad
špecifikácia
AA090MC02

AA090MC02 Základné informácie
| Panel Model | AA090MC02 |
|---|---|
| Značka panelu | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AA090MC02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Alias modelu | T-55311D090J-FW-A-AAN |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 80 °C |
| Poznámky | NCM |
AA090MC02 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 103 PPI |
| Pomer strán | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.082×0.246 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.246×0.246 mm (H×V) |
| závažia | 480g (Typ.) |
| povrch | Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktívna oblasť | 196.8×118.08 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 199.4×120.7 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 219×136.2 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 11.5/13.7 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AA090MC02 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 600 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Farebný gamut | 40% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 75/75/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biela variácia | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | Y |
AA090MC02 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (180°) |
| Celková spotreba energie | 6.6W (Typ.) |
AA090MC02 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ svietidla | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar svietidla | Straight |
| Životnosť lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampa je vymeniteľná | Replaceable |
| Napätie lampy | 450V (Typ.) |
| Prúd svetelného zdroja | 3.0/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Frekvencia prevádzky lampy | 35/80KHz (Min./Max.) |
| Napätie pri zapnutí lampy | 800/970/1020V (Min.)(Ta=+25/0/-20℃) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | No |
AA090MC02 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 370/500mA (Typ.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-SE20P-HFE, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
