N150X3-L08

| Panel Model | N150X3-L08 |
|---|---|
| Značka panelu | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena N150X3-L08 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 304.1×228.1 mm |
| obrys | 317.3×242×6 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 350:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CMO N150X3-L08.
CMO N150X3-L08 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO N150X3-L08 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO N150X3-L08 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO N150X3-L08 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CMO N150X3-L08 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO N150X3-L08 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO N150X3-L08 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO N150X3-L08 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "N150X3-L08"
- CMO N150X3-L08
- Datasheet N150X3-L08
- Obrázok N150X3-L08
- Cena N150X3-L08
- Distribútor N150X3-L08

