LTD121EWPF

| Panel Model | LTD121EWPF |
|---|---|
| Značka panelu | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena LTD121EWPF | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Transmissive |
| Aktívna oblasť | 261.12×163.2 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Toshiba Matsushita LTD121EWPF.
Toshiba Matsushita LTD121EWPF sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita LTD121EWPF pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita LTD121EWPF alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita LTD121EWPF na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD121EWPF sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita LTD121EWPF pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita LTD121EWPF alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita LTD121EWPF na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTD121EWPF"
- Toshiba Matsushita LTD121EWPF
- Datasheet LTD121EWPF
- Obrázok LTD121EWPF
- Cena LTD121EWPF
- Distribútor LTD121EWPF
