Prehľad
špecifikácia
LS047K1SX02

LS047K1SX02 Základné informácie
| Panel Model | LS047K1SX02 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,4.7 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS047K1SX02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 60 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 70 °C |
LS047K1SX02 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 720(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 314 PPI |
| Pomer strán | 9:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0269×0.0807 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0807×0.0807 mm (H×V) |
| závažia | TBD |
| povrch | Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 58.104×103.296 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 61.912×114.38 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.5 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LS047K1SX02 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 30 (Max.)(Tr+Td) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Biela variácia | 1.11/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LS047K1SX02 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
LS047K1SX02 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Výška lampy | 10S1P |
| Tvar svietidla | 1 string |
| Napätie lampy | 30/33.0V (Typ./Max.) |
| Prúd svetelného zdroja | 20mA (Typ.) |
| Spotreba energie lampy | 600mW (Typ.) |
| Typ rozhrania | Included in panel signal interface |
| Doska vodiča svietidla | No |
LS047K1SX02 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | MIPI |
|---|---|
| Trieda signálu | MIPI (3 data lanes) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.2V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 42mA (Typ.) |
| Typ rozhrania | FPC |
