LS047K1SX01F

| Panel Model | LS047K1SX01F |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,4.7 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS047K1SX01F | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 58.104×103.296 mm |
| obrys | 61.912×114.38 mm |
| povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 10S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | MIPI (3 data lanes) , 25 pins |
| Vstupné napätie | 1.8/3.0V (Typ.)(IOVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LS047K1SX01F.
SHARP LS047K1SX01F sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS047K1SX01F pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS047K1SX01F alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS047K1SX01F na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LS047K1SX01F sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS047K1SX01F pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS047K1SX01F alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS047K1SX01F na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LS047K1SX01F"
- SHARP LS047K1SX01F
- Datasheet LS047K1SX01F
- Obrázok LS047K1SX01F
- Cena LS047K1SX01F
- Distribútor LS047K1SX01F

