LS045K3SX05

| Panel Model | LS045K3SX05 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,4.5 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS045K3SX05 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 55.62×98.88 mm |
| obrys | 58.42×108 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odozvy | TBD |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 10S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | MIPI (4 data lanes) , 33 pins |
| Vstupné napätie | 1.8/2.8V (Typ.)(VDDIO/VDC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LS045K3SX05.
SHARP LS045K3SX05 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS045K3SX05 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS045K3SX05 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS045K3SX05 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LS045K3SX05 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS045K3SX05 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS045K3SX05 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS045K3SX05 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LS045K3SX05"
- SHARP LS045K3SX05
- Datasheet LS045K3SX05
- Obrázok LS045K3SX05
- Cena LS045K3SX05
- Distribútor LS045K3SX05

