LS044Q7DH01

| Panel Model | LS044Q7DH01 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,4.4 inch, 320×240 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS044Q7DH01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Normally White, Transflective |
| Aktívna oblasť | 89.6×67.2 mm |
| obrys | 94.8×75.2 mm |
| povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 18:1 (Typ.)(Reflective) |
| Farby zobrazenia | Monochrome (1-bit) |
| Doba odozvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | No B/L |
| Rozhranie signálu | SPI , 10 pins |
| Vstupné napätie | 5.0/5.0V (VDD/VDDA) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LS044Q7DH01.
SHARP LS044Q7DH01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS044Q7DH01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS044Q7DH01 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS044Q7DH01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LS044Q7DH01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS044Q7DH01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS044Q7DH01 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS044Q7DH01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LS044Q7DH01"
- SHARP LS044Q7DH01
- Datasheet LS044Q7DH01
- Obrázok LS044Q7DH01
- Cena LS044Q7DH01
- Distribútor LS044Q7DH01

