LS030B1DC46J

| Panel Model | LS030B1DC46J |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,3.0 inch, 256×192 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS030B1DC46J | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 61.44×46.08 mm |
| obrys | 70×60.9 mm |
| povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K |
| Doba odozvy | 30/60 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 50/50/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | WLED |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Vstupné napätie | 5.0/3.3/10.0/-5.0V (Typ.)(VSHA/VSHD/CVDD/GVSS) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LS030B1DC46J.
SHARP LS030B1DC46J sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS030B1DC46J pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS030B1DC46J alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS030B1DC46J na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LS030B1DC46J sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS030B1DC46J pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS030B1DC46J alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS030B1DC46J na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LS030B1DC46J"
- SHARP LS030B1DC46J
- Datasheet LS030B1DC46J
- Obrázok LS030B1DC46J
- Cena LS030B1DC46J
- Distribútor LS030B1DC46J

