LS026Q8UX02

| Panel Model | LS026Q8UX02 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.6 inch, 240×320 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS026Q8UX02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť | 39.6(H)×52.8(V) mm |
| Dim. | 62.6(H)×44.6(V) mm |
| svietivosť | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 750:1 (Typ.) (TM) 30:1 (Typ.) (RF) |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Doba odozvy | 10/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | Normally Black, Transflective |
| Podpora farieb | 16.7M 60% (CIE1931) |
| Zdroj svetla | WLED [4S1P] , W/O Driver |
| závažia | 11.6g (Typ.) |
| Snímok za sekundu | - |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 25 pins 8-bit parallel , FPC |
| Zdroj | 1.8/2.75V (Typ.)(VDDIO/VDD) |
| prostredie | Operating Temperature: -15 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LS026Q8UX02.
SHARP LS026Q8UX02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS026Q8UX02 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS026Q8UX02 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS026Q8UX02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LS026Q8UX02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS026Q8UX02 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS026Q8UX02 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS026Q8UX02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LS026Q8UX02"
- SHARP LS026Q8UX02
- Datasheet LS026Q8UX02
- Obrázok LS026Q8UX02
- Cena LS026Q8UX02
- Distribútor LS026Q8UX02

