LQ070Y5DA02A

| Panel Model | LQ070Y5DA02A |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ070Y5DA02A | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Transmissive |
| Aktívna oblasť | 156×83.3 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| Typ svietidla | |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ070Y5DA02A.
SHARP LQ070Y5DA02A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ070Y5DA02A pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ070Y5DA02A alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ070Y5DA02A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070Y5DA02A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ070Y5DA02A pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ070Y5DA02A alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ070Y5DA02A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ070Y5DA02A"
- SHARP LQ070Y5DA02A
- Datasheet LQ070Y5DA02A
- Obrázok LQ070Y5DA02A
- Cena LQ070Y5DA02A
- Distribútor LQ070Y5DA02A
