LQ070T5CR01

| Panel Model | LQ070T5CR01 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ070T5CR01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 154.08×87.05 mm |
| obrys | 170×104 mm |
| povrch | Antiglare, Antireflection |
| kontrastný pomer | 60:1 (Min.) |
| Farby zobrazenia | Full color |
| Doba odozvy | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Rozhranie signálu | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 28 pins |
| Vstupné napätie | 8.0±1.0V |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ070T5CR01.
SHARP LQ070T5CR01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ070T5CR01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ070T5CR01 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ070T5CR01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070T5CR01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ070T5CR01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ070T5CR01 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ070T5CR01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ070T5CR01"
- SHARP LQ070T5CR01
- Datasheet LQ070T5CR01
- Obrázok LQ070T5CR01
- Cena LQ070T5CR01
- Distribútor LQ070T5CR01

