Prehľad
špecifikácia
LC390TA1A

LC390TA1A Základné informácie
| Panel Model | LC390TA1A |
|---|---|
| Značka panelu | PANDA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC390TA1A | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
LC390TA1A Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 40 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.209×0.627 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.627×0.627 mm (H×V) |
| závažia | 1.68±0.1Kgs |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 856.482×472.128 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 869.7×487.3 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.34 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC390TA1A Optické funkcie
| Režim zobrazenia | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Pozorovací uhol | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| priepustnosť | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LC390TA1A Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
LC390TA1A Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
LC390TA1A Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 350/600mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | STARCONN - 093G30-00001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
