Prehľad
špecifikácia
LC215DTBA

LC215DTBA Základné informácie
| Panel Model | LC215DTBA |
|---|---|
| Značka panelu | PANDA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC215DTBA | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
LC215DTBA Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 102 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.08275×0.24825 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.24825×0.24825 mm (H×V) |
| závažia | 570g |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 476.64×268.11 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 487.54×282.91 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 1.83 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC215DTBA Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Farebný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| priepustnosť | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LC215DTBA Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
LC215DTBA Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
LC215DTBA Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 0.9/1.0A (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 4.5/5.0W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | STM - MSCKT2407P30HB, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
