HL190T02
| Panel Model | HL190T02 |
|---|---|
| Značka panelu | HL |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.1 inch, 1920×360 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena HL190T02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Kategória systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Kľúčové slová Desc. | 21.5'' 1/3 cut, cutting lcd, bar type lcd, 1920*360, 500nits, 30pins LVDS Interface |
| Trieda produktu | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Bar Shape LCD |
| Zloženie panelu | LCM |
| rezolúcia | 1920×360 |
| Pomer strán | >3:1 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktívna oblasť | 476.64 (W) × 89.3 (H) mm (A.A) |
| Obrysová dimenzia | 510 (W) × 123 (H) mm |
| Max. hĺbka | 15.4 mm |
| LC Family | VA Family |
| polarizátor | Transmissive |
| jas | 500 (Typ.) |
| kontrastný pomer | 3000:1 (Typ.) |
| Pozorovací uhol | 88/88/88/88 (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Farba Suma | 16.7M |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Typ rozhrania | LVDS |
| Kolíky rozhrania | 30 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Prevádzková teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad HL HL190T02.
HL HL190T02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre HL HL190T02 pdf list alebo podrobné špecifikácie HL HL190T02 alebo iných HL LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora HL HL190T02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
HL HL190T02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre HL HL190T02 pdf list alebo podrobné špecifikácie HL HL190T02 alebo iných HL LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora HL HL190T02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "HL190T02"
- HL HL190T02
- Datasheet HL190T02
- Obrázok HL190T02
- Cena HL190T02
- Distribútor HL190T02
