HL050T22-02
| Panel Model | HL050T22-02 |
|---|---|
| Značka panelu | HL |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena HL050T22-02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Kategória systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Kľúčové slová Desc. | 5‘’ 1080*1920, High Brightness LCD, 50pins MIPI, 2000nits, Sunlight Readable |
| Trieda produktu | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, High Brightness LCD, Sunlight Readable LCD, IPS LCD |
| Zloženie panelu | LCM |
| rezolúcia | 1080×1920 |
| Pomer strán | 9:16 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktívna oblasť | 61.88 (W) × 110.02 (H) mm (A.A) |
| Obrysová dimenzia | 75.88 (W) × 119.47 (H) mm |
| Max. hĺbka | 2.8 mm |
| LC Family | IPS Family |
| polarizátor | Transmissive |
| jas | 2000 (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Farba Suma | 16.7M |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Typ rozhrania | MIPI |
| Kolíky rozhrania | 50 Pins |
| Dotykový panel | Touch Optional |
| Prevádzková teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad HL HL050T22-02.
HL HL050T22-02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre HL HL050T22-02 pdf list alebo podrobné špecifikácie HL HL050T22-02 alebo iných HL LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora HL HL050T22-02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
HL HL050T22-02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre HL HL050T22-02 pdf list alebo podrobné špecifikácie HL HL050T22-02 alebo iných HL LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora HL HL050T22-02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "HL050T22-02"
- HL HL050T22-02
- Datasheet HL050T22-02
- Obrázok HL050T22-02
- Cena HL050T22-02
- Distribútor HL050T22-02
