ET020QV01-K
| Panel Model | ET020QV01-K |
|---|---|
| Značka panelu | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena ET020QV01-K | Požiadajte o cenu a čas |
| Kategória systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| séria | ET020QV |
| Kľúčové slová Desc. | 2.0 inch, 240*320, 45pins, 250nits, MCU interface, TFT Module |
| Trieda produktu | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD |
| Zloženie panelu | LCM |
| rezolúcia | 240×320 |
| Pomer strán | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktívna oblasť | 30.6 (W) × 40.8 (H) mm (A.A) |
| Obrysová dimenzia | 35.8 (W) × 52.1 (H) mm |
| Max. hĺbka | 2.65 mm |
| LC Family | VA Family |
| polarizátor | Transflective |
| jas | 250 (Typ.) |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Farba Suma | 65K/262K |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Typ rozhrania | CPU/RGB/SPI |
| Kolíky rozhrania | 45 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Prevádzková teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Eurotech ET020QV01-K.
Eurotech ET020QV01-K sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Eurotech ET020QV01-K pdf list alebo podrobné špecifikácie Eurotech ET020QV01-K alebo iných Eurotech LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Eurotech ET020QV01-K na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET020QV01-K sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Eurotech ET020QV01-K pdf list alebo podrobné špecifikácie Eurotech ET020QV01-K alebo iných Eurotech LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Eurotech ET020QV01-K na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "ET020QV01-K"
- Eurotech ET020QV01-K
- Datasheet ET020QV01-K
- Obrázok ET020QV01-K
- Cena ET020QV01-K
- Distribútor ET020QV01-K
