DE031IC-01A

| Panel Model | DE031IC-01A |
|---|---|
| Značka panelu | INNOLUX |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,3.1 inch, 800×480 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena DE031IC-01A | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Oblasť zobrazenia | 68.4(W)×41.04(H) mm |
| Otvorenie obruby | - |
| Veľkosť obrysu | 74.4(W)×51.06(H) ×1.23(D) mm |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Reflection 5.5% (Typ.) |
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Min.) (TM) |
| Pozorovací uhol | - |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepšie zobrazenie na | Symmetry |
| Doba odozvy | 13/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Hĺbka skla | - |
| priepustnosť | 6.7% (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M 46% (CIE1931) |
| Typ svietidla | No B/L |
| kmitočet | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnosť panelu | - |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins , FPC |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temp.: -40 ~ 105 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 105 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad INNOLUX DE031IC-01A.
INNOLUX DE031IC-01A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre INNOLUX DE031IC-01A pdf list alebo podrobné špecifikácie INNOLUX DE031IC-01A alebo iných INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora INNOLUX DE031IC-01A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DE031IC-01A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre INNOLUX DE031IC-01A pdf list alebo podrobné špecifikácie INNOLUX DE031IC-01A alebo iných INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora INNOLUX DE031IC-01A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "DE031IC-01A"
- INNOLUX DE031IC-01A
- Datasheet DE031IC-01A
- Obrázok DE031IC-01A
- Cena DE031IC-01A
- Distribútor DE031IC-01A

