DE018IC-01A

| Panel Model | DE018IC-01A |
|---|---|
| Značka panelu | INNOLUX |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,1.8 inch, 480×240 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena DE018IC-01A | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 40.9×20.45 mm |
| obrys | 52.3×37.5×3.1 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H), Reflection 5.5% (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | 35.3 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | No B/L |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDI) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad INNOLUX DE018IC-01A.
INNOLUX DE018IC-01A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre INNOLUX DE018IC-01A pdf list alebo podrobné špecifikácie INNOLUX DE018IC-01A alebo iných INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora INNOLUX DE018IC-01A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DE018IC-01A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre INNOLUX DE018IC-01A pdf list alebo podrobné špecifikácie INNOLUX DE018IC-01A alebo iných INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora INNOLUX DE018IC-01A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "DE018IC-01A"
- INNOLUX DE018IC-01A
- Datasheet DE018IC-01A
- Obrázok DE018IC-01A
- Cena DE018IC-01A
- Distribútor DE018IC-01A

