BP070WS1-200

| Panel Model | BP070WS1-200 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena BP070WS1-200 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 153.6×90 mm |
| obrys | 164.05×102.6×2.75 mm |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Antireflection |
| kontrastný pomer | 900:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 52% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 5S4P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE BP070WS1-200.
BOE BP070WS1-200 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BP070WS1-200 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BP070WS1-200 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BP070WS1-200 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE BP070WS1-200 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE BP070WS1-200 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE BP070WS1-200 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE BP070WS1-200 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "BP070WS1-200"
- BOE BP070WS1-200
- Datasheet BP070WS1-200
- Obrázok BP070WS1-200
- Cena BP070WS1-200
- Distribútor BP070WS1-200
