AV128HDM-NW0

| Panel Model | AV128HDM-NW0 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.8 inch, 1280×720 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AV128HDM-NW0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 283.2×159.3 mm |
| obrys | 300.8×179.5×8 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 900:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 4S10P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/11.5/22/-9V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE AV128HDM-NW0.
BOE AV128HDM-NW0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE AV128HDM-NW0 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE AV128HDM-NW0 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE AV128HDM-NW0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE AV128HDM-NW0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE AV128HDM-NW0 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE AV128HDM-NW0 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE AV128HDM-NW0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AV128HDM-NW0"
- BOE AV128HDM-NW0
- Datasheet AV128HDM-NW0
- Obrázok AV128HDM-NW0
- Cena AV128HDM-NW0
- Distribútor AV128HDM-NW0
