AM-240320ADTMQW-00H

| Panel Model | AM-240320ADTMQW-00H |
|---|---|
| Značka panelu | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AM-240320ADTMQW-00H | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 43.2×57.6 mm |
| obrys | 50×69.2×2 mm |
| povrch | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 350:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 65K/262K , CIE1931 65% |
| Doba odozvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1S4P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | 8/16-bit 8080 parallel , 36 pins |
| Vstupné napätie | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H.
AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H pdf list alebo podrobné špecifikácie AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H alebo iných AMPIRE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H pdf list alebo podrobné špecifikácie AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H alebo iných AMPIRE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AM-240320ADTMQW-00H"
- AMPIRE AM-240320ADTMQW-00H
- Datasheet AM-240320ADTMQW-00H
- Obrázok AM-240320ADTMQW-00H
- Cena AM-240320ADTMQW-00H
- Distribútor AM-240320ADTMQW-00H

