AL1602B

| Panel Model | AL1602B |
|---|---|
| Značka panelu | Amson |
| descrition | PM-OLED ,2.3 inch, 16×2 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| Cena AL1602B | Požiadajte o cenu a čas |
| Zobraziť písma | 5×7 dots + cursor |
| Veľkosť znakov | 2.97×5.57 mm |
| Pohyb charakteru | 3.55×5.95 mm |
| Aktívna oblasť | 56.22×11.52 mm |
| Oblasť rámu | 58.22×13.25 mm |
| obrys | 80×36×9.7 mm |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | Mono(White) |
| Driver IC | Built-in KS0066 |
| Rozhranie signálu | 8-bit parallel , 16 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Amson AL1602B.
Amson AL1602B sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Amson AL1602B pdf list alebo podrobné špecifikácie Amson AL1602B alebo iných Amson LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Amson AL1602B na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Amson AL1602B sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Amson AL1602B pdf list alebo podrobné špecifikácie Amson AL1602B alebo iných Amson LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Amson AL1602B na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AL1602B"
- Amson AL1602B
- Datasheet AL1602B
- Obrázok AL1602B
- Cena AL1602B
- Distribútor AL1602B
