AA104VC04

| Panel Model | AA104VC04 |
|---|---|
| Značka panelu | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AA104VC04 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm |
| obrys | 243×181.6×12.7 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Mitsubishi AA104VC04.
Mitsubishi AA104VC04 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Mitsubishi AA104VC04 pdf list alebo podrobné špecifikácie Mitsubishi AA104VC04 alebo iných Mitsubishi LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Mitsubishi AA104VC04 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104VC04 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Mitsubishi AA104VC04 pdf list alebo podrobné špecifikácie Mitsubishi AA104VC04 alebo iných Mitsubishi LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Mitsubishi AA104VC04 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AA104VC04"
- Mitsubishi AA104VC04
- Datasheet AA104VC04
- Obrázok AA104VC04
- Cena AA104VC04
- Distribútor AA104VC04
